فرصت‌های توسعه تجاری در سفر مدیران ارشد توسعه و رشد تجارت هرمس به روسیه


مدیران ارشد شرکت توسعه ورشد تجارت هرمس در طول هفته گذشته به منظور بررسی عملکرد و رصد فرصت‌های جدید مشارکت تجاری و سرمایه گذاری و نیز تجدید دیدار با همکاران شرکت تیکا ( شرکت زیرمجموعه توسعه و رشد تجارت هرمس در روسیه) عازم این کشور شدند. این سفر در قالب یک هیات هفت نفره و به منظور برگزاری جلسات کاری و انجام مذاکرات تجاری صورت گرفت که نتایج بسیار خوبی را برای توسعه فعالیتهای هرمس و تیکا در روسیه رقم زد. از جهت ارائه پیشنهادهای همکاری از سمت کشور روسیه میتوان این سفر را سفر فرصت توسعه تجاری نامید.

تجدید دیدار با اعضای شعبه فعال هرمس در روسیه

شرکت توسعه و رشد تجارت هرمس در جهت توسعه فعالیت‌های تجاری خود و سهولت در ارتباط با بازار کشور روسیه اقدام به تاسیس شرکتی به نام تیکا در این کشور نموده است. مدیران ارشد هرمس در دیداری دوستانه با اعضای شرکت تیکا علاوه بر گپ و گفتی دوستانه به بررسی پروژه‌های جاری و فرصت‌های تجاری در روسیه پرداختند.

بررسی فرصت‌های توسعه تجارت در بنادر اختصاصی ایران در روسیه

در این سفر به شرکت توسعه و رشد تجارت هرمس پیشنهاد شد تا در حق امتیاز بندر اوسکا واقع در آستراخان با دولت روسیه آغاز شراکت کند. بالغ بر 90 درصد از تجارت جهانی از طریق حمل و نقل دریایی انجام می شود، زیرا این نوع حمل و نقل دارای مزایای بسیاری همچون قیمت ارزان، انتقال حجم و وزن انبوه كالا، انتقال سریع و بی خطر كالاهاست و این مزایا موجب شده تا حمل و نقل دریایی و راههای آبی از توجه ویژه‌ای برخوردار شوند. دارا بودن حق امتیاز بندر اوسکا موجب بسترسازی برای تجارت‌های جاری ایران در روسیه و ارائه خدمات بهتر به تجار ایرانی و خارجی در این کشور می‌گردد.

سرمایه‌گذاری درخرید و یا مشارکت کشتارگاه در روسیه

در ادامه سفر مدیران ارشد توسعه و رشد تجارت هرمس به روسیه، فرصتی مبنی بر سرمایه‌گذاری در خرید یک کشتارگاه در کشور روسیه پیشنهاد شد. همانطور که می‌دانید بخشی از گوشت قرمز ایران از کشور روسیه تامین می‌شود و شرکت توسعه ورشد تجارت هرمس از ابتدای سال 1402 اقدام به واردات بیش از 225 تن گوشت گرم گوسفندی جهت تامین نیاز بازار و تنظیم قیمت گوشت نموده است. با توجه به این مهم که توسعه ورشد تجارت هرمس خود وارد کننده بخشی از نیاز گوشت کشور است، برخورداری از حق امتیاز یک کشتارگاه در کشور روسیه کمک شایانی در تکمیل زنجیزه تامین گوشت کشور می‌نماید.

بازدید از انبار شرکت توسعه و رشد تجارت هرمس در مسکو

شرکت توسعه و رشد تجارت هرمس به سبب دارابودن دفتر مستقل در روسیه با نام شرکت تیکا مستقیما با بازار هدف و بیش از پنج فروشگاه بزرگ تامین‌کننده مواد غذایی در روسیه در ارتباط است. این مزیت سبب شده تا همواره زنجیره تامین هرمس در روسیه بخش قابل توجهی از مواد خوراکی به خصوص میوه و سبزی را تامین کند. مدیران ارشد شرکت توسعه و رشد تجارت هرمس در این سفر از انبار داماددووا هرمس در مسکو بازدید کردند. انبار و انبارداری پشتوانه و ستون فقرات هر کسب و کاری است چرا که مقدار چشم‌گیری از سرمایه‌گذاری هر مجموعه‌ای در این فضا قرار دارد. افزایش قدرت تجاری ایران و پشتوانه‌سازی فعالیت‌های بازرگانی در کشور روسیه یکی دیگر از مزیت‌های انبار داماددوا هرمس در فراسوی مرزهاست.

پرشین گالری در روسیه فرصتی برای معرفی فرهنگ ایرانی

سفر به روسیه سفر فرصت‌ها بود. پرشین گالری یکی دیگر از فرصت‌های پیشنهادی از طرف روسیه به مدیران ارشد توسعه و رشد تجارت هرمس است. این گالری یک بستر پیشنهادی از طرف روسیه برای سرمایه‌گذاری جهت ارائه محصولات ایرانی در این کشور است. برگزاری نشست‌های B2B و افزایش فرصت‌های تجاری بازرگانان ایرانی با روسیه از دیگر مزایای این گالری به شمار می‌آید.

جهت ارتباط با تیم توسعه و رشد تجارت هرمس اینجا کلیک کنید.

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

      خانهخدمات[EN Version]تماس