ظروف کریستالی و بلور

کشور ایران و کارخانه هایی که در حوزه ظروف کریستالی و بلور فعالیت می کنند از برترین تولیدکنندگان در این حوزه به شمار می روند و نه تنها در خاورمیانه و آسیا جایگاه اول را دارا هستند بلکه در جهان نیز در صدر تولیدکنندگان این ظروف قرار گرفته اند. سهم تولید این ظروف در کشور به گونه ای می باشد که کارخانه های بلور سازی بیش از نیمی از تولیدات خود را از طریق صادرات محصولات بلوری به فروش می رسانند.

امروزه نیز کشور ایران علی رغم عمر کوتاهی که در زمینه ی تولید ظروف کریستالی دارد اما با توجه به غنی بودن از مواد اولیه ی این صنعت و پیشرفته بودن دستگاه های تولید بلور و کریستال به رقیبی جدی برای سایر کشورها در جهان تبدیل شده است. میزان صادرات کارخانه های تولید بلور و کریستال در میان کشور های منطقه و همسایه بسیار زیاد می باشد و بدون شک این میزان رشد قابل توجهی خواهد داشت چرا که تنوع محصولات این شرکت ها بسیار زیاد است و می تواند اکثر سلیقه ها را پاسخگو باشد. 

شرکت توسعه و رشد تجارت هرمس با هدف نيل به تعالی در جهت عرضه محصولات مطلوب به اقصی نقاط جهان، فعالیت‌های صادراتی خود را در زمینه ظروف کریستالی  و بلور گسترش داده و از پیشتازان صادرات این ظروف به کشور قرقیزستان به شمار می رود.

      خانهخدمات[EN Version]تماس