صادرات میوه، سبزی جات و صیفی جات

ایران یکی از کشورهایی است که به دلیل بهره‌مندی از شرایط آب‌وهوائی مختلف و زمینه‌های مساعد برای پرورش و برداشت محصولات کشاورزی از پیشینه بسیار درخشانی برخوردار است و به همین خاطر در ارتباط با تولید صیفی‌جات بسیار موفق بوده است تا جایی‌که زمین‌های معتدل باتوجه‌به شرایط آب‌وهوائی مناسب موجود به‌خوبی میوه‌ها و سبزیجات مرغوب و باکیفیت را پرورش می‌دهد و توسط نیروی انسانی این میوه‌ها و محصولات برداشت می‌شوند و سپس در فضاهای مناسب همراه با تجهیزات بسیار پیشرفته و نوین بسته‌بندی می‌شوند.

صادرات محصولات کشاورزی ایران به کشورهای مختلفی در جهان صورت می‌گیرد که به‌نوعی شرکای اقتصادی ایران نیز محسوب می‌شوند. ازجمله این کشورها می‌توان به کشورهای فدراسیون روسیه، عراق، افغانستان، امارات متحده عربی، پاکستان، ترکیه و هند اشاره کرد که دراین‌میان می‌توان کشورهای فدراسیون روسیه را به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکای تجاری ایران در زمینه صادرات میوه و صیفی جات برشمرد.

 شرکت هرمس در همین راستا و در راه توسعه بازرگانی به‌موجب مزیت‌هایی همچون تخصص و شناخت این بازارها اقدام به همکاری مستمر با فروشگاه های زنجیره ای کشور روسیه نموده است. فروشگاه های زنجیره ای این کشور همواره پذیرای محصولات کشاورزی وارداتی از ایران همچون کاهو رسمی (رومانف)، فلفل‌دلمه‌ای، گل کلم، کرفس و بادمجان و… می باشد.

      خانهخدمات[EN Version]تماس