ماشین آلات و قطعات یدکی

واردات ماشین آلات صنعتی با توجه به اعمال تحریم های اقتصادی در سال های اخیر صاحبان کسب و کارهای صنعتی را با چالش های بسیاری مواجه کرده است و این امر سبب عقب افتادگی و ضرر بسیاری از کارخانه های صنعتی گشته است؛ چراکه صنعتگران باید دائماً کیفیت و کمیت تولیدات خود را مطابق با نیاز ها و استاندارد های به روز جهانی تنظیم کنند اما عدم امکان تامین نیاز های اولیه مانند تجهیزات، ماشین آلات و لوازم یدکی، برآورده کردن این مهم را دشوار ساخته است. عمده ی این مشکلات، ناتوانی در بحث نقل و انتقالات ارزی و عدم همکاری شرکت های تولیدکننده خارجی به سبب وجود تحریم های اقتصادی میباشد. بنابراین امروزه توانایی واردات ماشین آلات صنعتی و مواد اولیه مورد نیاز صنعتگران، بیش از پیش حائز اهمیت است.

واردات ماشین آلات صنعتی به ایران عمدتا از کشورهای چین، امارات، ترکیه، آلمان و… صورت می گیرد که این امر به سبب وجود فناوری و تکنولوژی پیشرفته ساخت ماشین آلات در این کشور ها است. اما گاهی اوقات یک کشور نقش واسط تجاری را بین کشورهای مبدا و مقصد صادرات ایفا میکند نظیر کشور امارات که  معمولا نقش کشور واسط تجاری را بین ایران و کشور های اروپایی و آمریکایی دارد؛ بنابراین غالب محصولات صنعتی که از امارات وارد ایران می شوند، ساخت خود امارات نبوده و دارای مبدا و سازنده ی دیگری میباشد. همین امر باعث شده است که امارات در آمار های تجاری ایران و کشور های خارجی، سهم زیادی را به خود اختصاص دهد.

شرکت توسعه و رشد تجارت هرمس به مزیت دارا بودن نمایندگان متخصص در کشور امارات و توانمندی در بحث نقل و انتقالات ارزی در تلاش است تا در راستای تامین ماشین آلات و مواد اولیه مورد نیاز کارخانه های صنعتی ، جان تازه ای به چرخ صنعت این مرز و بوم ببخشد و تجربه ای مطمئن را برای صنعتگران فراهم آورد. 

      خانهخدمات[EN Version]تماس